Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni,? Minden...

Mit tudok csinálni,? Minden nap sirva alszok, el mert utálok ithin lenni, apukám meghalt, anyámat utálom, nem tudom mit tegyek. Szeretnék meghalni.

Figyelt kérdés

Mindenki rólunk beszél a környéken.Mert mindig ordibál, félek tőle, de nem lehet csinálni semmit.Sajnos..

Azon is gondolkoztam már hogy megszökök. Fogok minden pénzt amit ithon találok, és pár ruhát és megyek. De nem bírnám megtenni. Most is sírok...de már nem bírom tovább. Mindent amit akarok megkapok, de akkor is.. ezt már így nem bírom. Utálok itthon lakni, ez nem normális dolog.



2014. márc. 7. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lány vagy fiú? Milyen környéken laktok?
2014. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugye ugyanaz vagy, aki délelőtt is írt?

Ha jól emlékszem, azt akkor névvel...

2014. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

14/L

Jó körülmények, már amit ebben a világban jónak lehet nevezni,

nem nem ugyan az vagyok.

2014. márc. 7. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt tudom tanácsolni hogy iskolában az osztályfőnöknek vagy az igazgatónak jelezd a problémád és elvileg ők segítenek, de be bízd el magad. Ha szégyebled a dolgot, mond nekik hogy diszkréten kezeljék. Bár ez szeeintem automatikus.


Ha ez nem működik, akkor szólj a gyámosoknak.

2014. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs a helyesírási hibákért.


Még egy: barátod van?

2014. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,a választ.

Nem nincsen.

2014. márc. 7. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig esetleg ő tudott volna segíteni.


Szívesen.

2014. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az ofő meg az igazgató se tud csinálni semmit, de a gyámügy.. de az addig nem vihet el amíg a megfelelő körülmények között élek. Amíg minden szükséges dolgom meg van, és amíg nem kék zöld foltos a testem.
2014. márc. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!