Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit beszélgessek...

S. O. S. Mit beszélgessek vele út közben?

Figyelt kérdés

Van egy új oszt. társam, fiú, akit ma én kísérek el a Színházba, mert ott lesz a rajztanár. A fiú hirtelen elköltözött Zala megyéből, mert a szülei összevesztek. Azért megyünk a Színházhoz, mert a rajztanárnak van ott valami ismerőse, aki segítene a srácnak bejutni a Művészetibe, mert nagyon jól rajzol.

A lényeg: az út gyalog kb. 30 perc, addig mit beszélgessek a sráccal? Kicsit fura lesz, h ketten megyünk (fiu-lány) és nem akarok némán menni mellette, mert az nekem, és szerintem neki is nyomasztó lehet.


Tudnátok nekem ötleteket adni, h mit kérdezzek, vagy miről beszélgessünk? 14/L


2014. márc. 8. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A hallgatás nem mindig nyomasztó. Kérdezz tőle valamit, mondjuk hogy tetszik neki nálatok, hiszen mint mondtad, nemrég költözött oda. Ha minden jól megy, belendül, és te meg kérdezgetsz más felesleges dolgokat, amik érdekelhetik. Csak ne a családjáról kérdezz.
2014. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!