Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » D-Gray Man animéből nem lesz...

D-Gray Man animéből nem lesz folytatás?

Figyelt kérdés

Nagy kedvencem a D-Gray Man és egy kicsit elszomorít hogy a végén igazából nem győznek le senkit sem csak egy erősebb démont...

Simán lehetne folytatni az animét mert az alap sztori nagyon odaüt,a szereplők is elég jók.



2014. márc. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mangát csinálták egy darabig de az sincs befejezve s nem is dolgoznak rajta.
2014. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom mar reg irtad, de van egy jo hirem! 2016 - ban kezdi vetiteni a japan tv a folytatast! Mar alig varom h itthon mikor lehet nezni.

De a neten lathatsz egy elozetest is :)

2015. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még mindig az egyik kedvencem a D-Gray Man. Egyszerűen nagyon ütött az-az anime és 2016 lesz folytatást akkor húrrá :D
2015. dec. 29. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Lesz lesz tuti! Én is tűkön ülök!!! Sajnos ügye nálunk nem adják le és nem is szinkronizálják. De alig várom, hogy neten is lehessen nézni felirattal! :D Amire még várni kell, ha jól tudom a japán tv is csak március környékétől vetíti. De nagyon várom mert biztos, hogy ütős lesz, így a mangához viszonyítva :)

Nekem is ez a kedvencem meg sem tudom mondani hányszor néztem meg újra és újra az animét XD

Annak még jobban örülnék, ha anime moviet is csinálnának belőle :D

2016. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# Csak az a probléma hogy a mangaka nem fogja befejezni... Manga nélkül meg nem lesz eredeti a történet, ha lesz.. Ami nem valószínű
2016. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Hát azért reménykedem benne...

Hoshino jó munkát végzett ezzel a mangával. Ismerem a műveit és imádom a karaktereit is :)

Ha a mangából folytatják az animét, akkor nem sok részes lesz, de nagyon jó lesz biztos!

Amúgy meg rég óta félbehagyta ezr a mangát, de én mindig is reménykedtem, higy filytatni fogják az animét és ha már megcsinálják és belevágtak kell, hogy folytatódjon a manga is! Hoshino biztos nem figja befejezetlenül hagyni.....

2016. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!