Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki legjobb...

Mitől lesz valaki legjobb barát (nő)?

Figyelt kérdés

"Nyomi" vagyok, nincs sok barátnőm, viszont van 2 + 1-2 haver. De nem tudom, hogy melyikük lehetne úgymond az LB-m.

Az egyiküket már lassan 10 éve ismerem, azóta barátnők vagyunk, a másikkal meg nagyon hasonlítunk egymásra (belül is, kívül is), így megértjük egymást.


Viszont nem tudom, hogy melyikük "érdemelné ki ezt a címet". Egyszer volt, hogy egy olyan lányra mondtam volna legszívesebben, hogy legjobb barátnő, akivel igazából nem is beszéltünk olyan sokat (és már nem is tartjuk a kapcsolatot).


Szóval azt szeretném megtudni, hogy mitől lesz valaki egy másik valakinek a legjobb barátnője?



2014. márc. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye, mű kategória, a való életben ez nem így működik.

Valaki kitalálta, és azóta sikk, hogy van egy ilyen kebelbarátnő, aki viszi ezt a titulust.


Aki igazi barát, az nekem olyan, hogy őszintén lehet vele beszélni mindenről, jól érzitek magatokat egymás társaságában, aki érdek nélkül is érdeklődik a dolgaid felől. Az ilyen emberért tűzbe teszem a kezemet.


Nekem eddig életem során 3 ilyen személy volt, aztán az egyiküktől eltávolodtam, már nem értettük egymást annyira. A másikkal a távolság miatt szakadt meg a szál, egyszerűen nem volt lehetőség lépést tartani a másik életével.

2014. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2014. márc. 8. 20:44
 3/5 anonim válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Nem attól lesz valaki az LB-d mert már régóta ismered,vagy mert teszem azt a stílusotok egyezik. Az embernek akár több LB.je is lehet,mert lehet, hogy több emberrel őszintén tud beszélgetni stb. Viszont nem az a legjobb barátnőd akit úgymond csak a látszat meg a divat miatt nevezel ki annak. :-)
2014. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laura1417 válasza:
Olyat válassz legjobb barátnak aki elfogad úgy ahogy van!!
2014. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laura1417 válasza:
vagy
2014. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!