Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki fognak rúgni? ( többi lennt)

Ki fognak rúgni? ( többi lennt)

Figyelt kérdés
Csufoltam az osztalytarsamat, es volt egy fuzet amelyikbe belerajzoltuk a haverommal, amint eleg ocsmany dolgokat csinal. Voltunk elozo heten az igazgatonal, es azt mondta hogy lehet hogy kirúgnak. Általanos iskola 6. osztalyarol van szo.

2014. márc. 10. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajzokért nem gondolnám. Bár ez attól is függ, milyen az igazgatóság nálatok, hogy mennyire jóarcok.
2014. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem rugnak ki !
2014. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
másik iskolába kell menned ... az jó lesz tudod, mert majd megelőz a híred ... az élet arról szól, hogy előbb gondolkodom, aztán cselekszem
2014. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kirúgni nem fognak, de háromszor kell majd kijárnod a 6. osztályt.
2014. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miért rúgnának ki ezért ? O.o ... Az én osztálytársam 2.-ban osztály kiránduláson a csupasz seg.gét a busz üvegére nyomta és mindenki megcsodálhatta , és agyrázkódást okozott egy másik oszt.társamnak meg folyton olyan rossz volt hogy sírtak már tőle a tanárok meg minden egyéb és egészen 6.végéig az osztályba járt akkor is magától ment el a suliból,nem rúgták ki ... Sztem csak az igazgató megakart téged fenyegetni , ezért nem fognak kirúgni
2014. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez hülyeség... amikor én általánosos voltam (3éve) 1000x túlfeszítettem a húrt, 50-szer mondta a diri hogy kirúg, soha nem tette meg, amúgy is általánosból csak nagyon-nagyon nyomós érvvel lehet kirúgni. pl: egy szál p*csben rohangáltál a folyosón és maradandó sérülést okoztál egy öreg tanárnak úgy hogy ellökted, amikor meg akart állítani. <------ ez egy extrém eset volt soha nem történt meg (legalábbis velünk :DD )
2014. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!