Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a Beiratkozási Lap nálam...

Ha a Beiratkozási Lap nálam van az egyetemről az probléma?

Figyelt kérdés

Üdv! Tavaly nyertem felvételt az egyetemre, és voltam is beiratkozni, ahol kitöltöttem rengeteg papírt, viszont itthon a rakodásban a kezem ügyében maradt egy Beiratkozási Lap, melyen személyes adataim, valamint a 2011-es törvényre vonatkozó utalások vannak annak elfogadásával. Én ezt az évet passziváltam, mivel OKJ-s képzésen veszek részt. Az volna a kérdésem, hogy ezt a lapot le kellett volna adnom? Mert gyanús, hogy igen... De másfelől ezeket az adatokat, melyeket a lapon kérdeznek, egy az egyben megtalálom a saját Neptun profilomban. Lehet ebből valami gondom? Érdeklődtem az egyetemnél, de még nem válaszoltak és nagyon aggódom, hogy egy lap hiánya miatt nem vehetek részt szeptembertől a felső oktatásban!


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2014. márc. 10. 20:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!