Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft fegyver vásárláshoz...

A VÁLASZ! kérdése:

Airsoft fegyver vásárláshoz mi kell?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy "fegyvert számlával és bevizsgálási engedéllyel vásárolj" Na most ha rendelek egy fegyvert, akkor ott kérnek valamit, vagy utána kell bevizsgálni? és ha bevizsgáltam meg graviroztam, akkor azt nekik meg kell mutatni?( az airsoftnak) vagy nem?

2014. márc. 11. 20:46
 1/5 Grim13 ***** válasza:
ez mióta számít fegyvernek és mit jelent az hogy te bevizsgálod és gravírozod? azt meg végképp nem értem hogy kik azok az airsoftok ?
2014. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem játék fegyver de NEM is igazi. A törvény szerint alacsony energiájú légfegyvernek számítanak az airsoft "fegyverek". A bolt ahonnan veszed általában bevizsgáltatja, ahol bevizsgálják ott meg is gravírozzák. Kapsz egy mérési jegyzőkönyvet és MKH kártyát. Ez neked plusz 4500ft-ba fog kerülni. Otthon azt gravírozol rá amit akarsz de az nem lesz hivatalos. Hívd fel a boltot és mondd hogy kell neked a bevizsgálás az a biztos.
2014. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utólagosan te is bevizsgáltathatod a polgári lőfegyverek mittudom én milyen hivatalában ugyan ennyibe kerül azt hiszem, de kényelmesebb ha a bolt elviszi helyetted. Előző voltam.
2014. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi kell hozzá?

Pénz és 18. életév.


Max MKH kártya kell hozzá.

2014. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!