Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz-e valaha még olyan nagy...

1959Beatles kérdése:

Lesz-e valaha még olyan nagy sikerekel rekordokkal rendelkező zenekar mint a The Beatles? 13/L

Figyelt kérdés
Szerintem a világ legjobb legnépszerűbb legnagyobb sikerekel rendelkező zenekara még most is 2014-ben. Komolyan elgondolkozom lesz-e valaha még ilyen Legendás Nagy zenekar mint a Beatles. Megváltoztatták a zenét. Ők írták a dalaikat, a kottákat, a dalamot mindent ők csináltak. Annyi rekordjaik vannak hogy reggelig lehetne sorolni őket. Egyszerűen imádom őket. Egésznap csak øket hallgatom. Kedvencem George. Olyan dalaik vannak főleg a Yesterday meg a While my guitar gently weeps, Obladi Oblada amelyeket még szerintem 50-100 év múlva is hallgatni fogják az emberek. Beatles Forever.
2014. márc. 11. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Blur ! A király hő!
2014. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi bajod van?
2014. márc. 11. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz. A The Beatles többek között azért is marad mindenki számára legenda, mert olyat csináltak akkor amit addig még más nem, más volt a zenéjük, más volt az egész hangzás, minden. Persze emellett még nagyon sok mindent jól, a legjobban csináltak. A mai világban pedig már nem lehet új dolgot kitalálni, meg jobbat sem nagyon az eddigieknél szóval.. :) Akkor meg egy kicsit csodálkozok, mikor a kislányok (jó, én sem vagyok idősebb sokkal) ilyeneket mondanak, hogy a One Direction jobb a The Beatles-nél, jó nyilván ők még nem fogják fel, meg szerintem egy számot sem hallgattak meg tőlük, de te meg én vagyunk az élő példa rá, hogy van olyan kiskorú lány még napjainkban is, akik tisztán látnak. :D Én is hallgatok Beatles-t, pedig nem hiszem, hogy bárki is kinézné belőlem. Sőt a One Directiont is szeretem de szerintem nyilvánvaló lehetne, hogy ők bezony nem a kitűnő tehetségük miatt vannak a csúcson.
2014. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó mi a jó büdös fene az a one direction???? Életemben nem hallottam még...
2014. márc. 11. 23:21
 5/5 anonim válasza:

Én 14 vagyok és lány, és teljességgel odavagyok a '60-as, '70-es és '80-as évek zenéiért.

Nekem van egy olyan álláspontom, hogy vannak olyan dalok, amik annyira jók, hogy valakinek mindenképpen meg kellett írnia, pl. a Queentől a living on my own. Vagyis olyan dalok, amelyeket mindig is ismertem, bár gőzöm se volt arról, hogy ki írta, mi a címe, egyszerűen hallottam, és imádtam.

A legtöbb ilyen "ősi" zenekarnak 1, maximum 2 olyan dala van, amelyek a fent említett kategóriába sorolhatók, legyen az metál rock, pop, bármi, viszont a Beatlesnek, és a tagoknak külön-külön rengeteg ilyen daluk van:


Beatles:

- Help

- Yesterday

- Let it be

- Hey Jude

- While my guitar geently weeps (az elején a dallam)


John Lennon:

- Imagine


Paul McCarteny:

- Quennie eye (ugyan nem annyira ismert, viszont a dal elején röpke 5 másodpercig szól egy dallam, ami mindig is nagyon ismerős volt)

- Live and let die (a közepén a dallam mindig is a fejemben volt)

- Say say say (Michael Jacksonnal, és minél többször hallgatom, annál jobban úgy érzem, hogy mindig is hallgattam)


George Harrison:

- Got my mind set on you (ismertem, de sose tudtam


Nah, összevetve, a többi zenekar és énekes 1-2 dalával szemben nekik min. 7 volt. Pont.

2015. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!