Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyen? Egyszerűen nem tudom

Mit tegyen? Egyszerűen nem tudom

Figyelt kérdés

Az arcom tele van pattanással szedek rá egy erős gyógyszert már 3 hónapja meg kenem is krémmel reggel meg délután.

De szinte nem javul semmit , jó kicsit halványodik de alig akar elmúlni meg piros helye maradt és jönnek újabbak kicsi nagyok.

Az étrend esetleg befolyásolhatja ? ha igen akkor mi vagy hogy kellene táplálkoznom hogy ne legyen ezen a téren gond ?

Vagy mit csináljak ??

Hátamon is van de azt legalább takarja a póló és nem lássák de az arcom az miden hol ott van nem lehet takarni mindig.

Mit tegyek/csináljak már unom meg semmihez nincs kedvem társaságba csinálni valamit is az arcom miatt.

Akár suliba körül nézek minden hol szép "arcuk van"

és ez is zavaró számomra én meg ott kellemetlenül érzem magam.

Mit csináljak nem tudom már végképp?? :((((((((((((((((

15F (


2014. márc. 12. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Pálinka ! Vattára ráönt és patanást bekeni és másnap mmintha ott se lenne nekem bejött 13 éves kezdezz el patanásozni a pofám és 16 évesen 1 pattim sincs !
2014. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
állitólag az olajos magvak (szotyi) hatással vannak, kijönnek tőle. a szoli is jó, mert szárítja a bört. Én miteszerre szoktam fogkrémet kenni, az kiszedi, lehet jo a bőrödre. az Aloe Verát összekevered citrom levével és felteszed az arcodra pár percig az is hatásos. az Aloe vera gyulladácsőkkentő, citrom bőrmegujjitó. Nekem sose volt pattim, de a volt páromnak volt pár. 22L
2014. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

mivel a pattanás a savas közeget szeretí ezért lúgos cuccot kell rá tenni

keverj össze szódabikarbónát vízzel és tedd rá az arcodra kb. 10 percig kell rajta hagyni nekem bevállt

2014. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A paleolit (szénhidrát mentes) étrend sok embernek segített már állítólag, nem csak pattanásos problémában. Amit esetleg javasolhatok még, az a teafa illóolaj használata. Én is sok kencét kipróbáltam már, amit bőrgyógyász írt fel, de nekem ez segített a legjobban.
2014. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó én értelek titeket, hogy házilag is lehet keverni ami jó rá de mennyi időn át és mennyire gyakran ?
2014. márc. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!