Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hová tűnt a repülő?

Szerintetek hová tűnt a repülő?

Figyelt kérdés

Napok óta nem találják, olyan hihetetlen, hogy semmilyen műszerrel nem tudják bemérni!

Meg állítólag kicsörög az utasok telefonja, de senki sem veszi fel. Nincs semmi új hír, ha lezuhant volna, már megtalálták volna, nem?



2014. márc. 13. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvitték az ufók. :)
2014. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átléptek 1 párhuzamos dimenzióba.
2014. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt van nálam a garázsban, de el ne áruld senkinek!
2014. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megválaszolták, hogy nem csörög ki, csak a hálózat próbálja keresni a mobilt, és addig olyan hangot ad ki mintha kicsörögne..

Szerintem valahol a tenger mélyén lehet.. de hogy miért nincsenek meg még a roncs darabok, amik úszkálnának a víz felszínén azt nem tudom..

Vagy a másik teroriám,hogy nem is a tengerbe van, hanem nekiütközött valami hegynek (letért az útvonaláról).. és nem jó helyen keresik

2014. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fura ez, hogy a tengerben úszkáló darabok után kutatnak, nem? Nagy, nehéz fémdarabok lehetnek, miért úszkálnának a víz tetején?

Az első háromnak: nem a humor kategóriába írtam, engem nagyon érdekel ez a dolog, várom a híreket.

Ha nem tudtok érdemben hozzászólni, akkor minek írtok? Biztos van több ezer olyan kérdés, amire képesek vagytok válaszolni.

2014. márc. 13. 17:14
 6/6 anonim válasza:
én még terrortámadásra tippelek..
2014. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!