Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeritek a Love146-ot?...

Ismeritek a Love146-ot? Érdekelne valakit egy pénzgyüjtési akció?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon mélyen megérintett.

Elgondolkodtam, hogy hogyan tudnék segíteni.

Arra gondoltam, hogy Budapesten lehetne szervezni valamilyen rendezvényt (sütivásár, kirakodóvásár stb), és az abból befolyó pénzösszeget elutalni a Love146-nak. Érdekelne valakit ilyesmi? Mit gondoltok a honlapról?



2014. márc. 13. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor most őszinte leszek, és te pedig elsírod magad!...

Az a sok hülye aki elhiszi ezt a sok b*romságot, az meg is érdemli, hogy átverjék illetve, hogy havi szinten kisebb vagyonokat csikarjanak ki belőlük!

Ha segíteni akarsz az embereken, akkor keresd meg a vöröskereszt helyi irodáját és rajtuk keresztül adakozz, de ne tv műsorokban meg neten!!!

2014. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Támogatandónak tartom a Vöröskereszt munkáját, de én konkrétan ennek a szervezetnek szeretnék segíteni most. Nem kell vele egyetérteni. De én nagyon támogatom és pozitívnak tartom a munkájukat, és felnézek rájuk amiért segíteni akarnak a kihasznált lányokon. A gyerekprostitúció, ahogy én észrevettem, óriási tabutémának számít annak ellenére hogy nagyon is jelentős probléma, és örülök hogy a Love 146 akar beszélni erről és segíteni felszámolni a lányokkal való kereskedést.

Ha ez érdekel valakit, vagy egyén észrevétele van, kommenteljen/írjon privátban!

2014. márc. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!