Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyuka leszek és a pénzbeli...

Évi89 kérdése:

Anyuka leszek és a pénzbeli juttatások érdekelnek miket vehetek igénybe? Ez lesz az első gyermekem és nem akarom hogy átvágjanak, meg ne kapjam meg ami jár nekünk a picivel.

Figyelt kérdés
folyamatosan 1 év munkaviszonyom nem volt de ugy összeségében több munkahelyről van egy évnyi munkaviszonyom,csak azt nem tudom hogy a 2 munkahely között mennyi idő telhet el,milyen papirok kellenek,hol intézzem ?? segítsetek nekem

#GYED #GYES #TÁGY
2014. márc. 15. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:
hozzáteszem most is dolgozom jelenleg a terhességem alatt is 6 órás munkát végzek és annyira is vagyok bejelentve várom válaszotokat tanácstalan vagyok !most 5 hónapos vagyok
2014. márc. 15. 10:35
 2/2 Waff ***** válasza:

Még meg sem született a kicsi és már azon filózol h mennyit kapsz és hogy honnan...ez elég érdekes...remélem nem ezért vállaltad a babát.

Tehát folyamatosan még 1 évet sem dolgoztál de azért már vennéd kifele a közösből...nem sajnálom én senkitől,de ez olyan gusztustalan dolog amit eddig csak a "rejtett erőforrások"'-köreiben láttam....

2014. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!