Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajándékötlet? 12 éves húgomnak...

Ajándékötlet? 12 éves húgomnak, aki igen válogatós, van valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

A húgom, most 12éves, de a koránál, minden téren sokkalta idősebbnek tűnik és az is.

Nem szeret játszani, nem szeret olvasni, bár elégé stréberes...Nem hord ékszereket,és nem szereti a sminkeket,gondoltam h venni kéne neki egy hajsütő bigyót, vagy dvd lejátszó..stb, de az ilyen dolgokkal az a baj, hogy nem örülne neki, mivel ez az ő elve:amit nem csak én használok az nem is az én ajándékom"... pl.: dvd, cd,..stb, a hajsütő bigyó még csak.csak jó ötletnek tűnt fel is vetettem neki, de azt válaszolta,azal másnak kéne beütnie a hajam szóval nem csak én használnám...

elkényesztetett kis csitri:S

de szeretem... nem tudom, mit ajándékozzak neki valaki segítsen( mobil telefon kizárva)

S.O.Sú

előre is köszi


2009. dec. 15. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis elkényeztetett csitri, akkor add neki a rászánt pénzt. mondd neki, hogyha semmit sem tetszik neki, akkor vásároljon magának. Esetleg adnék mellé egy tábla Milkát.
2009. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szép képeslapot adnék neki, és azt irnám rá, hogy az a legszebb ajándék, amelyet képes vagy másokkal is megosztani.
2009. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is pénzt+svéd-japán szótár?
2009. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!