Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm akit nagyon...

Van egy barátnőm akit nagyon szeretek, és nagyon féltem is őt szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Nos a hölgyemény egy törékeny lány és nem is valami harcias típus, ráadásul olyan környéken lakik ami nem éppen szívmelengető este. Az lenne a kérdésem, hogy ti mit ajánlanátok önvédelem gyanánt és itt msot nem krav magára utalok és hasonló védelmi sportokra mert nem lehetne rávenni ilyenre meg hát ugye az nem is azonnal hatna.Kell hozzá gyakorlat. Én gáz spray-re gondoltam de olvastam róla elég sok negatívumot. Véleményetek szerint mi az amit mondjuk a saját gyereketek védelme érdekében vennétek. Hiszen elkerülhetetlen hogy néha néha az ember éjszaka menjen haza és akkor is biztonságban akarnám tudni ha éppen én nem tudom hazakísérni.
2014. márc. 16. 19:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!