Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami ötletet kaphatnék,...

Valami ötletet kaphatnék, hogy hogy tanuljam meg a fizikát?

Figyelt kérdés
Sziasztok,7. vagyok,és nagyon utálom a fizikát, 1 részt mert nagyon nehéz más részt pedig majdnem meg buktam belőle.Fél évkor nem vagyok büszke rá,de tele voltam 2-kel 3-kal,és ezt mind magamnak köszönhetem,mert magyarán mondva szartam az egészbe,de most már,hogy tudom,hogy a 7. év vége bele számít a tovább tanulásba igyekszem és szinte mindent eddig kijavítottam egész szépen,kivéve a fizikát.Szóval nagyon rosszúl állok belőle és az utóbbi témazáróban is csak néztem,hogy na akkor most mi van,pedig készültem rá,és így is 1-es lett.Picit meglepett,hogy ilyen nehéz feladatok voltak benne,szinte csak számolás.Nem is értem,amikor már teljesen bele vagyok merülve,és figyelek órán akkor már nagyjából tudom,hogy mit hogy meg,hogy ezt hogy kell számolni,de nekem ez picit magas.Szóval valami olyan módszert ki kéne találnom,amivel könnyebben tudnék számolni,vagy ilyesmi,mert egyáltalán nem értem a feladatokat,nekem ezt el kéne magyaráznia valakinek óra közbe,hogy meg értsem.Szóval ha valaki tudna nekem egy módszert le írni,hogy hogy tanuljak fizikát,annak nagyon megköszönném.
2014. márc. 17. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd át a tankönyvet, ha valamit nem értesz benne, azt pl. itt is megkérdezheted. (Csak tedd mindig hozzá, hogy 7.-es vagy, hogy azon a szinten válaszoljanak). Vagy rákeresel a neten, sulineten. Aztán minden tankönyvben vannak feladatok minden témakörhöz, egyre nehezebbek, szerintem érdemes ezeket sorra megoldani. Általában a végeredmény a könyv végén benne van, így le tudod ellenőrizni, hogy jó-e. Aztán ott a videotanár: [link] ami egy szépen alakuló oldal. És persze jó lenne, ha a tanárodat is lehetne kérdezni valamikor, akár órán kívül is. Érdekes lehet még másokkal együtt tanulni, pl. aki egy picit jobb fizikából. A csoportos agytorna sokat tud fejleszteni több szempontból is.
2014. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,és egyben a segítséget,remélem,hogy így már jó jegyeket is szerezhetek fizikából. :)
2014. márc. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!