Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná ezt nekem?

Valaki lefordítaná ezt nekem?

Figyelt kérdés

A healthy lifestyle is very important in people's lives and to me, too.

Good nutrition and excercise is the most important. It is important to regularly

eat fruits and vegetables, and personal care. My family feed very healthy, too. I

have breakfast, elevenses, lunch and dinner on time. After dinner, I do not eat just

an apple. My favorite food are goulash soup, gyros, fish and mashed potatoes. Children

can have elevenses and lunch at a small dining room of the school I go to. Bakery can be

bought in my school as well to satisfy our appetite and taste. Boys and girls both can do

sports in the school: football, handball and floorball. The option is for those who wish to

dance aerobics and zumba. The best doctors for a healthy life are satisfaction, calmness and

happiness. To prevent disease is better than cure it, doctors are to help us on this. However,

mankind does not have incurable diseases, but incurable people.


2014. márc. 18. 16:37
 1/4 anonim válasza:

Az egészséges életmód nagyon fontos az emberek életében és nekem is.

A helyes táplálkozás és a mozgás a legfontosabb. Fontos, hogy rendszeresen együnk gyümölcsöket és zöldségeket, és fontos a személyes gondoskodás is. A családom is egészségesen eszik. Időben reggelizem, tízóraizom, ebédelek és vacsorázom. Vacsora után nem eszem semmi mást, csak egy almát. A kedvenc ételeim a gulyásleves, a gyros, a hal és és a passzírozott paradicsom. A gyerekek tízóraizhatnak és ebédelhetnek egy kis étkezőben az iskolában, ahová járok. Péksütemények is kaphatók az iskolában, ami kielégíti az étvágyunkat és az íze is jó. A fiúk és a lányok egyaránt sportolhatnak az iskolában: játszhatnak focit, kézilabdát és floorball-t. Azok számára is vannak lehetőségek, akik aerobikozni vagy zumbázni szeretnének. Az egészséges életben a legjobb gyógyítók az elégedettség, a nyugalom és a boldogság. A betegségek megelőzése jobb, mint a kezelésük, az orvosok azért vannak, hogy meggyógyítsák ezeket. Mégis, az emberiségnek nincsenek gyógyíthatatlan betegségei, csak gyógyíthatatlan emberei.



Nagyjából ezt jelenti a szöveg, de tele van nyelvtani és fogalmazásbeli hibával, és teljesen értelmetlenek a mondatok is. Biztos, hogy megbízható forrásból szedted?

2014. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem de ha televan hibákkal akkor nem javitanád ki nekem mert nagyon fontos lenne. előre is köszönöm :DD
2014. márc. 18. 17:11
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha meg kérhetnélek arra hogy ezt angolra lefordítanád?? mert NAGYON FONTOS LENNE.:'( :DD köszönöm szépen ha megteszed :DD
2014. márc. 18. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:

mármint h ezt fordítanád le angolra :DDD :

Szerintem fontos hogy egészségesen táplálkozzunk és ez alatt az értem hogy ne együnk gyors kajákat vagy zsíros ételek.Hanem inkább együnk meg egy almát vagy barackot ha éhesek vagyunk.Ha nem akarjuk hogy romoljon az egészségünk akkor minden nap legyen meg a napi C-vitamin bevitelünk.És ne igyunk szörpöt.

2014. márc. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!