Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova utalják vissza a pénzemet...

Hova utalják vissza a pénzemet Aliexpress-en, ha open dispute-oltam?

Figyelt kérdés
Valaki írja már le pontosan, hogy az open dispute vagyis vita elíndítása után, hogy működik a dolog? Mert már jó pár terméket open dispute-oltam az elmúlt félévben, de eddig még összeget nem láttam a bankkártyámon. Hogy működik ez pontosan, akkor?

2014. márc. 19. 19:01
 1/1 anonim válasza:
Amikor nyitsz egy vitát, leírod a dolgokat és megadsz egy összeget amit vissza szeretnél kapni. Ezt el kell fogadnia az eladónak, csak ezután kerül bármi is visszautalásra. Azaz kölcsönös megegyezésen alapul a dolog. Neked ehhez bizonyítékokat kell benyújtatnod, hogy alátámaszd igényed jogosságát. Miután elfogadják 10 napon belül kell megérkeznie az összegnek.
2014. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!