Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kötelező kifizetni a szemétszá...

Kötelező kifizetni a szemétszállítási díjat?

Figyelt kérdés
Van egy üresen álló házam.Már 6 éve nem lakik ott senki.Leutaztunk oda és a postaládában találtam egy 30 ezer forintos számlát a szemétszállításról.Felhívtam őket és állítólag kötelező kifizetnem úgy is,hogy nem volt semmilyen szerződésünk,mert mindenkinek fizetnie kell.Bár tudják,hogy 300 km-errel arrébb lakom,tudták a címemet mégsem küldtek ide semmilyen tájékoztatót.Állítólag szüneteltetést is kérhettem volna az elmúlt 4 évre,de erről sem küldtek semmilyen levelet.Szerintetek köteles vagyok kifizetni?

2014. márc. 20. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szüneteltetést kellett volna kérned, ugyanúgy mint pl. a gáz v más szolgáltatónál, hogy ne kelljen fizetned. Mondjuk a mi településünk szemetesei csak akkor fogadják el a szüneteltetési kérelmet, ha nincs a házban/lakásban bejelentett címmel rendelkező személy.
2014. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!