Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na most ez akkor, hogy is van?

Na most ez akkor, hogy is van?

Figyelt kérdés

Fogalmam sem volt melyik kategóriába kell írni,elnézést. Vodafone oldalán rendeltem zsebnet opciót 100mb. Azt írták idézem

"Az oldalon kiválaszthatod, hogy számlazárásig lassított sebességen netezel (hiszen a rendelkezésre álló adatmennyiség felhasználása után sem számolunk fel díjat a további forgalomért), vagy inkább kiegészítő adatopció vásárlásával növeled a csomagban foglalt adatmennyiséget."

Nos,lehasználtam 80%ot jött sms róla. Felmentem a netinfóra ahol követhetem hány mb-m maradt de ott közölte velem ha lehasználom a 100%ot akkor lezárják. Na most hogy is van ez? Kamu az egész lassított sebesség?!



2014. márc. 22. 13:55
 1/2 dirtboy ***** válasza:
próbáld ki,szerintem ők a lezárást úgy értették hogy elfogy a 100mbodés a lassulást már zárásnak veszik.
2014. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen:)
2014. márc. 22. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!