Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van ez az Angry birds-es...

Hogy van ez az Angry birds-es plüss vásárlás?

Figyelt kérdés

Nem járunk a tescoba vásárolni, minap is csak véletlen ugrottunk be, és kisfiam szeme megakadt ezeken a plüssökön. 5000/db, elég húzos az ár. DE oda volt írva, hogy akár már 990 ft-ért, ha összegyűjtesz 30 pontot?

Hogyan adják ezeket a pontokat? Mennyit kell egyszerre fizetni?

Aki otthon van a témába légyszi írja meg, köszönöm!


2014. márc. 23. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma jár le a határidő, szóval azon kívül, hogy teljes áron megvásárolod, túl sok lehetőség már nincs.
2014. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm adott 30pontot, így 1500ft-ért megvásároltam ma egy ilyen madarat. Holnap van a szülinapja a kisfiamnak, jó ajándék lesz :)
2014. márc. 23. 17:21
 4/4 anonim válasza:

1500? Ennél olcsóbban találtam matricákat, az eladó pedig segít is és lehet vele beszélni nem úgy mint a többivel. Én 4 plüssre való pontot rendeltem és meg is jött a matrica. A tesco angry birds star wars matricához a link:


- [link]

2015. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!