Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
63%
hát én még nem hallottam róla, de szerintem semmi sem igaz belúőle, csak hogy ázsia center:P
2009. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
azért köszi :D csak tudod kicsit ijesztő de egyben fura is :D
2009. dec. 16. 18:28
 3/83 anonim ***** válasza:
26%

Vááá, ezt hol hallottad???? Pedig mindig mindenki azt mondja, hogy milyen jó hely....

;)

2009. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom hogy jó hely.Egy barátnőm mondta.Ő intézetben lakik és a Nevelőjétől.
2009. dec. 16. 18:52
 5/83 anonim ***** válasza:
6%
én is hallottam róla!!!!!!!!!!!!!!! igaz???
2009. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
34%
nekem ismerős mesélte,akinek állitolag az ismije átélte....nem tudom de sztem kamu
2009. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
84%
Tuti, hogy kamu. Gyöngyösön is terjesztették ezt egy sima kínairól, persze semmi sem volt igaz belőle (főleg mivel állítólag a pincében csinálták, közben ott nincs is pince). Az üzletnek alaposan megcsappant a látogatottsága...
2009. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
87%

Én az ismerősöm ismerősének a lányának a fiának az apjának a nagyanyjának a tántijának az unokájának a feleségétől hallottam, hogy még őssejt beültetést is végeznek.

Na erre varrjatok gombot.

2009. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
21%

Egy rokonom felesége bement, több órán keresztül nem jött ki. A férje bement érte, megtalálta az asszonyt leborotvált hajjal, összekötözve az egyik raktárban. Kisgyerekek is tüntek már el, főleg 3 évestől 8 évesig. Van igazság a dolog mögött, de még nem göngyölítették fel teljesen a szervezetet, és nem akarnak pánikot; ezért nem szólnak semmit. Pedig kéne. Így marad az urban legends kategóriában.

Biztos, ami biztos, nők inkább társasággal menjenek be oda (férj, barátnő), a kisgyerekeket pedig semmikép se engedjék elcsámborogni!

2009. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!
2009. dec. 31. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!