Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A world of tanks akadozik de...

A world of tanks akadozik de megfelel a gépem a játékhoz de mégis akad tutok segiteni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 17:43
 1/5 anonim válasza:
Milyen géped van? Mert ennyi információval hogy A WoT akadozik a gépemen, de megvannak hozzá a rendszer követelmények nem nagyon tudunk segíteni. Egyébként meg probáld meg kikapcsolni az élsimítást, az árnyékok minőségét húzzd lejjeb.
2014. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

dual core D CPU 3.33 GHz

RAM 2,00 GH

Rendszer tipusa: 32 bites operácios rendszer

2014. márc. 26. 17:21
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom hogy milyen grafikai beallítások mellett játszol, de én a helyedben lejjeb húznám a grafikát. Sajnos a WoT elég csúnyán van optimalizálva. Ha esetleg minimum grafikai beallítások mellett játszol, megpróbálhatod letölteni a WoT tweakert. Ezzel a programmal kilehet kapcsolni az effekteket amik annyira nem fontosak Pl. felhők, ütközés effekt stb. Itt a link hozzá, az oldalon megtalálod hogy hogyan kell föltelepíteni ezt a mod féleséget. Itt egy link: [link] Lehetséges hogy nem fog 25 FPS-ről 60-ra ugrani, de meglehet próbálni hátha segít. Én is használom és olyan 5-10 FPS növekedést hozott. Kapcsold még ki a háttérben futó programokat pl. Csukd be a böngészőt stb. Van még egy program a neve Razer Game Booster ez a program a háttérben futó felesleges programokat leállítja amíg te játszol. Ez a program bármilyen játékhoz jó. Itt egy linket a letöltéséhez.: [link]
2014. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de minimumon játszom és akkor is akad
2014. márc. 26. 18:59
 5/5 anonim válasza:

Letöltötted ezt a 2 programot amit belinkeltem neked?

Ha igen, és akkor is szaggat akkor már sajnos nem nagyon lehet mit tenni. =(

2014. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!