Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek bérgyilkosok?

Léteznek bérgyilkosok?

Figyelt kérdés
Olyan mint a Hitman Filmben?
2008. júl. 23. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Nem láttad Frei Tamás műsorait? Az egyikben megkérdezte, hogy az akkori miniszterelnököt mennyiért nyirná ki. Nem sok kellett ezután, hogy másik csatornához kelljen mennie.
2008. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Á, Frei nem kamuzott! :) De tényleg! :)

Csak megvezették azzal az ukrán jómunkásemberrel!

:D

2008. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

frei nem kamuzott, csak jégre ment :)

amúgy szerintem:

"amíg lószar van, addig legyek is vannak" - azaz, ha van igény egy szolgáltatásra, akkor van rá szolgáltató is...

2008. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos léteznek,és még csak több lesz ilyen.
2008. júl. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy léteznek. De nem biztos hogy mindegyik kopasz, vonalkóddal a tarkóján :) És szerintem a modern bérgyilkosok nem lövöldöznek rambó-módra.

Bár szerintem a Frei elég rossz példa, mert csúnyán bebukott vele, de valószínűleg az Aranykéz utcai robbanás sem véletlenül következett be, akkor ott a Fenyő gyilkosság, csak hogy magyar példákat említsek. De az ellenzéki ruszki újságírók is halnak rendesen, de nem végelgyengülésben, és a piacon elég nehéz uránnal dúsított paprikát beszerezni, szerintem valaki direkt "sugározta" be őket. De az ukrán miniszterelnök is épphogy megúszta. Példákat lehet sorolni.

2008. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy vannak bérgyilkosok,hiszen Fenyö-t a médiamágnást is el rakta valaki láb alól rövid úton,és azóta sincs meg aki volt :)
2009. máj. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vincent az amerikai, A Halállkirály európában tevékenykedik, és még sokan mások! Igenis vannak, voltak és lesznek!
2010. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

léteznek!

Japánban például még mindig előfordulnak olyanok, hogy gazdag emberek nem egy egyszerű szóváltással intéznek vitát, hanem a kérdésedben leírt módon:)

2010. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!