Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kemény kérdésem van:Mi Bobby...

Kemény kérdésem van:Mi Bobby Fischer egyetemi végzetsége?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egyetemi végzettsége? Nem is tudtam.
2014. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne egy kemény kérdésem: Melyik Bobby Fischerről kérdezel? Hans-Gerhardt Fischer fiáról, vagy Neményi Pál gyermekéről?
2014. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sakk világbajnokról azt tudom hogy egyetemet végzett csak az érdekel hogy miből diplomázott vagy h mit tanult ott?
2014. márc. 26. 21:45
 4/7 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok a sakkhoz milyen egyetemi tanulmányokat érzett optimálisnak?
2014. márc. 26. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:

És azt honnan tudod, hogy egyetemre járt? Mert legjobb emlékeim szerint 16 évesen abbahagyta az iskolát.


Persze lehet, hogy van még egy Bobby Fischer nevű sakkvilágbajnok...

2014. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"És azt honnan tudod, hogy egyetemre járt?"

Második válaszomban csőbe húztam, mer kíváncsi vagyok, mennyire érdekli ez őt. Láthatóan csak unatkozik. Robert James Fischer apja kérdéses, két jelölt is van.

2014. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tudatlan. Hallott egy ilyen sakkozóról, és gondolja, ő is az lesz, megtanulja a sakkot az egyetemen. :)
2014. márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!