Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 3 Természetfeletti erők...

Sims 3 Természetfeletti erők lemezhitelesítés sikertelen. Mért?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Sims 3 alapjátékot (ami eredeti). Frissíteni kellett, hát frissítettem, majd letöltöttem a Sims 3 Supernaturalt. Sikeresen feltelepítettem, generáltam hozzá kódot és megcrackeltem (így: a "cd"-t megnyitottam és a benne lévő crack mappából kimáltam a 2 fájlt és beraktam a Late Night/game/bin mappájába. Frissíteni kellett ezt is.

El is indult a játék, csakhogy mire odaérnék a család kiválasztásához, kiír egy "hibaüzenetet": Lemezhitelesítés sikertelen. Megpróbáltam hogy a kiegészítő crackjét az alapjáték Game/bin mappájáva másoltam,de ugysem jó, ilyenkor azt irja ki hogy "a programm váratlanul leállt" Miért?:(

Mit csináljak? Akármit csinálok nem működik. pedig néztem több youtube videót ahol UGYANEZT a játékot telepítik...ne m mellesleg sikerül a telepítés mindenhol.

Kérlek segítsetek.



2014. márc. 26. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A crack egy adott verziószámhoz készül. Ha frissíted a játékot, azzal a crack hatástalan lesz mert a frissítéssel változik a verziószám is, amihez neked már nincs törés.


A Sims3 pedig nagyon sokszor frissül hogy ellehetetlenítsék a letöltéseket. Vagy ne frissíts (kivéve ha nem enged anélkül játszani), vagy verzió-azonos törést kell keresned.

2014. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!