Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen VW Passat 35i-t vásárol...

Wertoloud kérdése:

Milyen VW Passat 35i-t vásároljak? Meiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

1.6 Benzin 101 Le

1.8 Benzin 90 Le

1.9 TDI 90le


A felsorolt tipus közül nem tudok választani, mert nem igazán értek hozzá.


Lenne pár kérdésem, Kérem csak olyan ember irjon, aki már tapasztalta valameiket. Nyilván a Dízel az kevesebbet eszik, de Beindulna-e télen pl -5 fokba is? :)


-Mennyi a max fogyasztás az 1.6 , 1.8 közül?


-A felsorolt motrok közül meik az, ameik a legjobban be szokott válni?


-Fogyasztás szemszögéböl a Benzines kategóriábol meik a jobb?


-Ki melyiket választaná ha saját magának venné, és miért?


-Meiknek mi az előnyei/hátrányai?


A válaszokat előre köszönöm :)



#Volkswagen Passat #Passat 35i
2014. márc. 27. 09:49
 1/1 anonim válasza:
Helló! Milyen évjáratban gondolkozol? 35i-ben nincs TDI, csak TD.. 1994-96-ig illetve utána formaváltással 98-ig tán mentek a 1.9 TDI 90 LE-vel, meg 110 LE-vel. Ez kifejezetten hírhedten jó motor. Lassan én is erre váltanék a malacról... Akkor szokták mondani, hogy mennyit mész vele egy évben.. Én kb. 6000km hajtok mégis dízel.. Az a lényeg csakis autószerelővel menj autót venni. Itt már van computer, s kiköpi mi a rossz a kocsiba. Azt neki lehet állni alkudni.. Nem mindig sikeresen. Ha a motor rendbe van akkor indul rendesen mindig.. Nekem is indul rendesen, mégis adom elfele..
2014. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!