Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik e a facebookon olyan...

Létezik e a facebookon olyan hogy azért törölnek le valakit mert túl sokat posztol?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ezt mondta nekem hogy azért törölt le mert automatikusan neki be van állítva az hogy aki túl sokat posztol letörli az ismerőse közül .

De szerintem csak kitalálta hogy ne azt mondja hogy direkt törölt le !

Kinek van igaza ?



2014. márc. 27. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Automatikus torles nincs, ez baromsag. Siman letiltott, ennyi
2014. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy van egy scriptje erre a célra, de ez nem facebookos opció.
2014. márc. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a két kommentet . csak törölt , nem tiltott . a másik választ is köszönöm .
2014. márc. 27. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A privát üzenetre nem tudom, mi szükséged volt. :-(


Mint írtam, nem a facebookon, s az sem biztos, hogy nem kamuzott.

A Firefoxhoz van egy greasemonkey nevű kiegészítő, amellyel szkripteket lehet futtatni. Gyakorlatban az index forumán használtam ilyent. Az elrejtette előlem azoknak a beírását, akiknek a nickjét beletettem. Nem a fórumba nyúlt bele, csak a Firefoxon belül szűrt.

Ez alapján feltételezem, hogy lehetséges ilyen scriptet írni.

2014. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha már van olyan hogy privát üzenet , miért ne írjak privátban neked . de te látom ide is oda is válaszoltál . köszi mégegyszer .
2014. márc. 27. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt benne semmi személyes, titkolni való. Ha meg még hasznos is a válasz, akkor más nem tudja meg.
2014. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!