Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti a vadászokat?...

Ki szereti a vadászokat? Lehetek vadászlány?

Figyelt kérdés
én minden álmomban vadászlány vagyok! lehetséges hogy bekövetkezik??
2009. dec. 17. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Márbocs. Nem kéne ide írnom, de ha már ilyen "értelmeset" kérdeztél: MINEK???

Qrvára nem "menő" vadásznak lenni, sokuk egyszerű gyilkos, szadista b.rom!!!

Kilövik azt a kutyát is, amelyik a dolgát végzi, tereli pl. a nyájat, és tudod mi a sz.r????

MEGTEHETIK!!!


Gyerekkori álmom, hogy vadászokra vadászhassak! Egy kics.szett késsel a kezemben (persze fogazott hátú)...

2009. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyél vadászlány.Tegyél vadászvizsgát..............................................................
2009. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ölni akarsz? Mert menő? Akkor magadat...!

Az a tuti.

2009. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ennyi hülye embert.. Mérne lehetne vadászlány?? Ugyanaz mint egy vadász fiu csak lányba.. ő legalább nem olyan csaj h müköröm stb stb.. Legyen a szabadban! Nyugodtan legyél az!! :) Persze elöbb vadászvizsga! Az én lányom is vadász 19 évesen.. És elvan :) Pedig ő is *utált* azért mert lelövök egy duvadat.. De a végén már rájött h nincs értelme keseregni..
2010. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lacagyerek ***** válasza:

Legyél nyugodtan vadászlány!

Nincs is ettől a szakmától szebb csak a sok b*rom mocskolja a vadászokat akik egész életüket kockulva élik nem pedig a természetben.

2014. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyél
2023. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!