Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes munkát keresni?

Hol érdemes munkát keresni?

Figyelt kérdés
Egy éve lassan munkát keresek, már teljesen feladtam, értéktelennek érzem magam hogy sehová sem kellek, na és persze lassan mehetek az utcára, de annál az is jobb ha felkötöm magam. Elvesztettem teljesen a reményt, esélytelennek érzem az egészet. Ha esetleg valaki tud Fehérváron valami munkahelyet, vagy ahol érdemes érdeklődni kérlek írjatok. Bármit megcsinálok, nem érdekel már hogy milyen munka csak legyen egy normális munkahelyem. Eddig a neten fellelhető összes hirdetésre írtam, de semmi. :'(

2014. márc. 28. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

NE KÖSSED FEL MAGAD ! NE ADD FEL! Mi a végzettséged?


[link]


[link]

2014. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kozmetikus, de van irodai tapasztalatom. Word, exel acces, power point..egyik se okoz gondot. Ezeket az oldalakat minden nap látogatom, meg még jó párat. Minden nap tucatnyi levelet küldök de még takarítónak, vagy bálázónak se vesznek fel. 22/L
2014. márc. 29. 11:18
 3/10 anonim válasza:

Szerintem menj be pár állásközvetítőhöz. Ők lehet, hogy tudnak segíteni.

De tényleg ne csinálj semmi hülyeséget.

2014. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az összesnél voltam, és a munkanélküliben is. Minden napot úgy kezdek hogy az összes új álláshirdetésre írok amire van végzettségem, de sokszor másra is hogy szívesen betanulnék stb. Még csak vissza se írnak általában :( Nem tudok már mit tenni, amit tudtam megtettem, nem vagyok sehová se való, sehová se jó.
2014. márc. 29. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nalunk a megyeben is hasonlo a helyzet de Szekesfejervaron van videoton oda mindig keresnek emboroket nalunk mindenki oda vagyik nem is ertem neha oket, van kezdotoked ismered a varost van jogsid?menj el futarnak,taxisnak,postasnak!
2014. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát akár ezt a kérdést én is feltehettem volna...ráadásul nekem 3 szakmám van ,de nem kellek sehova mert vidéki vagyok,ja és mert,mertem gyereket vállalni...:( :( de feladni tényleg nem szabad,mindenkinek meg van a helye a világban! :)
2014. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs munkám, és pályakezdő vagyok, honnan lenne tőkém? Jogsim van, de kocsi nincs. Ez ördögi kör, ha nincs gyakorlatom(sok) sehova se vesznek fel, de akkor hogy legyen gyakorlatom????? Sok helyre kellene kezdőtőke, de ahhoz kéne munka ami nincs. Régebben dolgoztam külföldön, de az a pénz már elfogyott az utolsó hónapom az albiban, aztán utcára kerülök, akkor meg inkább ugrok ki innen az emeletről. A legrosszabb hogy nem tudok többet tenni az ügy érdekében és hiába töltök órákat levelek írásával, még csak válaszra se méltatnak. Elegem van
2014. márc. 30. 11:37
 8/10 anonim válasza:
En is ugyan igy vagyok ezzel.Mar vagy 40 hirdetesre ha nem adtam be az oneletrajzomat.Kb 1 eve ulok itthon es hiaba jarok a Debreceni Munkaugyibe.Nagyon sokan vagyunk igy ugyhogy talan azt tudom tanacsonli minel elobb foglald el magad valaivel (tanulas) onmagad fejlesztese es probalkozz Ez ma Magyarorszag.
2014. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja es valahogy en (is) egyre tobbet foglalkozok az ongyilkossag gondolataval de valami mindig eltantorit tole valami pl: anyam tesom.
2014. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Érdemes bemenni a hivatalba! Én is ott kapok lehetőséget. vidéki vagyok, volt munkám, egy darabig, külföldön is voltam ami eléggé tönkre tett. Szakács vagyok többek között, már a gondolata is riaszt hogy konyhán dolgozzam. Munkaügyin keresztül elvégeztem egy 11 hónapos képzést 41000-t kaptam minden hónapban. Most meg a hivatalba megyek kiközvetítenek. (nem utcaseprőnek)
2014. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!