Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elévült közösségi oldalas...

Elévült közösségi oldalas adatlapok. Töröljem őket vagy se?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyot változott körülöttem a világ, és emiatt már én sem az az ember vagyok, aki voltam.


Egy ideje gondolkozom rajta, hogy törlöm magam pár közösségi oldalról, és újraregisztrálok. Egyszerűen túl sok a salakanyag fönn, egy csomó minden visszahúz a múltba és ezzel hátráltat. Viszont egy csomó kedves emlék és olyan adat is, ami máshol lehet elveszik (pl lehal a gép, elveszik a pendrive)...ezen kívül van egy csomó jó online ismerős, barát is ott.

Szeretek a valóságban is megszabadulni a nem használt vagy elévült dolgoktól, mert ezzel tisztábban látok, rendezettebb az életem. Ugyanúgy a netes "szellemeket" sem szeretem.

Ez rossz szokás vagy sem?


2014. márc. 30. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el,kell az az oldal vagy nem.Én amit nem használok azt csak simán parlagon hagyom azaz nem lépek be többet és kész.
2014. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem most épp amiatt kellett új email címet csinálnom,mert egy rakat hírlevélre fel voltam iratkozva,de meguntam,és gondoltam leiratkozom róluk. De az összes funkciót végigböngésztem,leiratkozás menüpont sehol sem volt... és ez szinte mindegyiknél így volt. Mondom oké,akkor új email címet csinálok. Nah igen ám,oké,1 perc alatt kész,nah de sok közösségi oldalon a régi email címmel regiztem,emiatt először át kellett azokon írni az új email címre,mert ha törlöm a régi email fiókot,akkor nem tudok majd belépni azzal a címmel az oldalakra.. merthogy már nincs olyan email cím... szóval nagy tortúra volt,de megoldottam.
2014. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!