Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tökéletes védelem című (The...

NorbertP kérdése:

A tökéletes védelem című (The Hard Corps) filmben van egy zene 53-ik perc környékén mikor ülnek az autóban, egy rap zene, annak mi a címe?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 01:20
 1/2 SzerelmeSSS válasza:
Nem adták ki a zenét albumon így számomra lehetetlennek tűnik felkeresni linket róla. A címe "For My Streets", aki előadja az Jamar "Fella" Jones, írta Christopher J. Harris a Cream O'Beats Productions által.
2014. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laren válasza:

Hello...csatlakozom az előttem lévőhöz,megszállotja lttem ennek a zenének és kerestem éveken át,még most is reménykedem benne,hogy egyszer valaki valahová felteszi.

A ppntos előadója Custom Made feat Jamar Jones a cím smakkol,For my streets...Egyébként,kapcsolatba léptem a Custom Made rap bandával,először visszairtak,de mikor a tárgyra tértem utána már nem,még Sheldon Lettichnek is hagytam üzenetet,írta valahol egy élő chat oldalon,már nem emlékszem,hogy jogok miatt,bla bla bla nem teheti közzé a znét stb.és csakis kimondottan a filmhez készült,sajnos :( pedig irtó jó kis muzsika :(

2014. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!