Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem a Gruppi.hu-ról!...

Rendeltem a Gruppi.hu-ról! Szerintetek lehet olyat csinálni, hogy ha utánvéttel rendeltem és késve szállítják a cuccot akkor azt mondom, hogy már nem kell és nem fizetem ki?

Figyelt kérdés
Eléggé elbizonytalanítottak az oldallal kapcsolatba. Elég sok rosszat olvastam róla. De utánvétes fizetésről semmit. Kb két hete rendeltem utánvéttel és még semmi pedig elvileg 15 nap a szállítási idő. Válaszolni nem nagyon akarnak az e-mailjeimre. Szerintetek csinálhatok olyat, hogy ha kihozza a futár, nem veszem át a csomagot? Vagy meg mondom nekik, hogy vigyék vissza nem tartok igényt rá, mert nem szállították ki a megadott időn belül?

2014. márc. 31. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha letelt a két hét, írj egy emailt, hogy mivel letelt a szállítási idő, és nem kaptad meg a terméket, elállsz a vásárlástól, ennyi. Ne törődj vele, hogy válaszolnak-e, te mindent megtettél, ami ebben a helyzetből tőled elvárható. Aztán, ha mégis megjön a cucc, nem veszed át, késedelmes szállítás miatt, és kész, de lehet, hogy nem is kér indoklást a futár, csak visszaviszi. Semmi bajod nem lesz a dologból. Internetes vásárlás esetén egyébként is jogod van elállni a vásárlástól, még a kézhezvétel után is, azt hiszem 8 napig. Ebből semelyik cég nem csinál ügyet, (hiába is próbálkozna), bele van kalkulálva az árakba néhány potya fuvar.
2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Megnyugtattál. :)
2014. márc. 31. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!