Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos fizetést csak 7, én...

Sajnos fizetést csak 7, én kapunk van 1000 ftunk 6 napra, mit lehet főzni ami olcsón kijön és kitart fizetésig?

Figyelt kérdés
van itthon egy kevés olaj, egy kis rízs, kicsi lisz, 1 margarin, krumpli,pár fej hagyma sárgarépa és fűszerek.

2014. ápr. 1. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyit tudnék javasolni, hogy kenyér helyett vegyetek legalább erre a kis időre zsemléket (én is azt szoktam)

Főzhetsz egyszerű "Vegeta levest" amelybe ha van esetleg valamilyen levestésztád belerakod és már kész is.

Ha veszel csirke szárnyat, abból főzhetsz egy kis pörköltet nokedlivel.

Vannak nagy kiszerelésű virslik, ha abból sütsz csak úgy magában, mellé elkészíted a rizsből, répából a rizi-bizit az is egy megoldás, vagy szépen rétegenként össze állítod a már megfőtt rizzsel, répával, krumplival, hagymával tehát rakott krumplit csinálsz.

2014. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legion ***** válasza:
Magyarország jobban teljesít.Az álláshalmozó politikusainknak bezzeg nincsenek ilyen gondjai.Javaslom,igyatok sok gyümölcsteát,a folyadék részben pótolja az ennivalót.
2014. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! sanjos rajtam kívül több ezer ember van még így magyar országon szerintem:(
2014. ápr. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!