Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HETEK óta ez van! Hogy lehet...

HETEK óta ez van! Hogy lehet rajta segteni?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött a dolog. Olvastam és mikor megpróbáltam elaludni olyan hányingerem lett, hogy azt hittem odaokádok az ágyamba. Végül nem történt semmi ilyesmi, de nem tudtam lehalább hajnali háromig aludni. FOlyton úgy érzem elfelejtettem valamit, de foggalmam sincs mi az. És igazából semmit sem felejtettem el. És sajnos ez a mindennapjaimra is kihat, mert elalszok az óráimon. (14 éves vagyok, 9-edikes) Nem sokat kemény fél másodpercet, mert a padtársam mindig felráz. Ha meg sikerül elaludnom, végig alszom az éjszakát. Anyuméknak azt mondom minden ok, mert még a végén a diliházban kötök ki! És amióta ez a bigusz tart mindig ugyanazt álmodom: EGy folyosó aminek a falai tűzben állnak, azon végigmegyek, és ott van egy bazinagy vasajtó (de tényleg legalább 10 méteres) Benyitok, és egy nagyon mély szakadékot látok. És én meg beleesek ebbe a szakadékba és felébredek. HOGY SEGÍTSEK EZEN?! MIT CSINÁLJAK VELE?!
2014. ápr. 1. 16:12
 1/4 anonim válasza:
pszichologus ha tényleg ennyire kezelhetetlennek érzed, amugy meg probálj meg álmodozni lefekvés elött, gondolj bele ebbe-abba hátha más álom alakul ki.Beszélgess erről más ismeröseiddel..
2014. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 strikeman válasza:
A fejed nem szokott fájni?
2014. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szokott nem...
2014. ápr. 2. 13:53
 4/4 strikeman válasza:
Ez csak egy tipp lett volna, hogy talán rossz a szemed, ezért volt hányingered olvasás után és ezért alszol el az órákon, mert fárasztó az agyadnak a rossz látás. Csak ehhez nem passzol az, hogy azt hiszed elfelejtettél dolgokat meg az álmok.
2014. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!