Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az Y alakú...

Hogy hívják azt az Y alakú botot, amivel a mesékben a vizet szokták keresni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Virgula. Az "L" alakút pedig Lengyel pálcának nevezik.
2014. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ipszilon alakú botnak:D Amúgy, az elsőt fölpontoztam:)
2014. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 5. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
szivesen:$ Am,2.vagyok, rákerestem a virgulánál a képekre, és ilyen aposztrófot ilyen idézőjeleket dobott ki, viszont hát nemtom, itt van valami, ahol varázsvesszőt írnak, meg vmi ilyen van, de lehet, hogy ez a hozzá kapcsolódó tudomány neve: radiesztézia ,igen ,az asszem a tudomány, vhol meg egy másik helyen meg "Y alakú bot"-ként nevezik meg:))
2014. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is utána néztem képeken, meg egy csomó oldalon és én is csak a vesszőt (,) találtam, de én már azzal is megelégszem, hogy "Y" alakú botnak hívják. Viszont ha valaki mégis tudja a másik nevét és esetleg tud róla valami linket is küldeni, hogy az tényleg az-e annak nagyon megköszönném a válaszát. :)
2014. ápr. 7. 20:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendesen utána néztem (tudom alig pár perce írtam) és a varázsvessző a megfelelő kifejezés rá :D Azért még egyszer nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a választ. :)
2014. ápr. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!