Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9-dikes vagyok és van egy...

Fewest kérdése:

9-dikes vagyok és van egy magyar tanárom akinél év eleje óta csak egyeseket kapok. Szerintem pikkel rám mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Irodalmat és nyelvtant tanít félévkor 5 egyesem volt Irodalomból most van 4 és egy kettesem. mitcsináljak? Semmi nyalás.

#tanulás #tanárral való probléma.
2014. ápr. 6. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Készülni az órára próbáltál már?


"Úgyis egyest ad, minek tanuljak?"

"Hiába tanulok, utál, semmi esélyem!"

"Majd jól kiszúrok vele. Nem tanulok!"


A fenti kijelentéseket napjában tucatszor hallom. Rá fogsz jönni pár év múlva, hogy mennyivel egyszerűbb lett volna tanulni, mint dolgozni.

2014. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te is tanár vagy, igaz?

(egyébként egy diszlexiásnak nehéz tanulni)

2014. ápr. 6. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a "diszlexiásoknak nehéz tanulni".


Én is voltam gyerek. Nálad nem a diszlexia, hanem a LUSTASÁG dominál. Őszintén, mennyit szoktál irodalmat tanulni? Nem kell rá válaszolni. Lehet itt sírni, sajnáltatni magad, ettől még megbuksz az év végén.


Gondolom nem akarsz egy ásótámogató közmunkás lenni. Nem kell rám hallgatnod, a saját életedet úgy alakítod ahogy akarod, vagy ahogy a szüleid hagyják.


Mint írtam, napjában hallom a kifogásokat. Nem azért mert tanár lennék, csupán busszal járok.

2014. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindjárt vége az évnek. Tessék belehúzni, mert pótvizsgázni gáz.
2014. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!