Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még nem jött meg de pár napa...

Fehérr kérdése:

Még nem jött meg de pár napa van fehér folyásom szerintetek megfog jönni? (13 vagyok)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 13:46
 1/4 anonim válasza:
Lehet, de lehet, hogy elkaptal valami betegseget, menj el anyukaddal/rokonnal nögyogyihoz, ha meg fog jönni akkor is jo, ha van mar nögyogyaszod, akihez mindig fordulhatsz ha kerdesed/panaszod van.:)
2014. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) de hogy mondam el neki? olyan ciki:s vagy is nem tudom hogy mondam el:s és még most is olyan vagy is folyik :/
2014. ápr. 6. 20:08
 3/4 anonim válasza:
Nem ciki egyältalän, naponta 50 nö mondja neki ugyan ezt, ez a munkaja, azert van ott, mert te beteg vagy ö pedig segit.Ö orvosi egyeetemet vegzett, neki nem lesz ciki, söt, ha valami szemelyeset fog gondolni, akkor az csakis az lesz, hogy ennyi idösem elmentel hozzä, es mennyire erett vagy.Persze egy csaladtagot be kene avatnod, (ami szinten nem ciki) En 22 vagyok, es hmm kb 15-16 lehettem mikor hasonlo tüneteim voltak es elmentem orvoshoz(mondjuk elötte halogattam v fel evig) aztan kiderült h valami fertözest kaptam el valami klotyobol v ilyesmi.En is nagyon paraztam meg minden, de mikor mar 20-djära vagy ott nem fog teged sem zavarni, es hidd el sem az orvost, sem a növert nem fogja kinosan erinteni a dolog.Ez a munkajuk, menj el nyugodtan, ez ugyan olyan mint mikor fogorvoshoz v a haziorvosodhoz mesz.Lehet h semmi bajod sincs...Mondd neki, hogy pär napja feher folyasod van (ezt kajak igy hivjak) es nem tudod h mitöl, szeretned ha megnezne, kivizsgalna.Kb 5 percet fog igenybe venni, h leveszed a nacid es a bugyid egy öltözöreszben, majd beleülsz a szekbe, megnezi, talan kenetet vesz hümmög, beleteszi a kis fülpiszkat amivel kenetett vett egy üvegcsebe, te mehetsz öltözni, aztan majd visszamesz a lelletekert...blablabla...A nögyogyaszati dolgok nagyon fontosak ne hanyagold el!!
2014. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó köszí:) szólok anyumnak
2014. ápr. 7. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!