Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom így kijújni a...

FaT4L 3RROR kérdése:

Hogy tudom így kijújni a füstöt, arra gondolok amikor a füst a szájából az orrába "áramlik" a füst?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 8. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg linkelni...
2014. ápr. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy ha csak kinyitod a szád, akkor abból magától elkezd jönni kifelé a füst, közben szívod be a levegőt az orrodon, és akkor ott meg bemegy
2014. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi telefonról küldtem, nem feltétlen muszáj ám parasztnak lenni, ez nem papírforma:)

https://www.youtube.com/watch?v=-KCBLA-fuVw&list=PLuLjFptzQF..

Nem tudom, lehet így se lesz jó, mert lehet hogy nem engedi az oldal majd kiderül amúgy, Snoop Dogg & Wiz Khalifa "French Inhale", ebben a klippben volt. 2. válaszolónak köszönöm.:)

2014. ápr. 8. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, ő is csak azt csinálja hogy kinyitja a száját és áramlik belőle a füst, és beszívja az orrán.

Mert azt nem tudod megcsinálni hogy a szádon fújsz, az orrodon meg szívsz. Úgyhogy csak úgy lehet ha kinyitod, elkezd belőle kijönni magától, és beszívod az orrodon.

2014. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezt egy sima cigivel is meg lehet csinálni, hogyha nem szívok akkora slukkot? Bocsi a tudatlanságomért...:D
2014. ápr. 8. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:

hát, szerintem meg lehet, jó mélyet kell szívni.

Meg itt azért rendesen rájátszanak a fényhatással is, az is sokat dob rajta.

2014. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen a válaszokat!:)
2014. ápr. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!