Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emberek akik utálják az...

Emberek akik utálják az emókat! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok emó, még enyhe beütésem sincs. Nem értem, az emberek miért mondják, hogy köcsög emók, érvagdosósak stb...

Van pár ilyen ismerősöm, míg én vígan végignéztem ahogy fojt a lábamból a vér (esés után) ő alig bírta nézni, nem hogy vagdossa magát....

Egy másik meg az öltözködésébe tett emó elemeket, és erre azt mondják pózer. De miért? Neki tetszik a kockás öv, egyebek, akkor miért ne hordhatná? Miért lett egyből pózer? Ennyi erővel lehetne punk is, mert ők is hordanak kockásat!

A barátomnak pedig a haja "emós", de nem vasalja, festi, meg hasonlók, mind a 2 szemével rendesen lát, egyiket sem takarja a haja!

Miért utáljál őket? Ez egy új divat, véleményem szerint ugyan olyan szánalmasak a fújolók, mint amilyennek ők gondolják az emókat!


Egy punk/rocker csaj


2009. dec. 20. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

1-mert nincs jobb dolguk

2-így tökre intelligensnek érzik magukat,hogy ők utálják az emokat

3-ha tagja vagy egy "csoportnak" (pl rockerek csoportjának),akkor erősíti a csoport összetartó erejét,ha van egy másik csoport,akit közösen utálhatnak (de ez nem csak az emosok lehetnek,discosok is,akármik)

2009. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem az ilyenek, hogy ki mit vesz fel meg mit hord, egyszerűen nem tud érdekelni... Hordjon amit akar, ha jól esik neki... vannak ennél fontosabb kérdések is, csak az a baj, hogy van akinek az öltözködési kérdések, meg az, hogy mások mit mondanak majd róla ha ezt meg azt veszi fel, a legfontosabbak a kis álomvilágában ahol él... Na, ez a baj!


Ha felmegyek egy olyan oldalra mint pl napiszar vagy társai és látok EMO-kat pózolni, tudod mi süt le azokról a képekről?

Ez: "ide nézz én EMO vagyok ám, nem olyan mint te! A szemembe lóg a hajam,kifestettem magam mert akiket láttam ők is ki voltak festve, ó és nézd megvagdostam magam valami szar pengével, mert ez annyira f.a.sza, és ettől leszek különb mint te!"


Ez az amiért legtöbben utálják őket. De amint mondtam felőlem csinálhatja, mindaddig nem zavar amíg nem az a legfontosabb kérdés az életében hogy hogyan nézzen ki a legEMOsabban.... ha érdemben hozzá tud tenni a világhoz és előreviszi azt valamilyen formában, ezzel segítve másokon, akkor a külsőségek nem számítanak.

2009. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Én utálom őket, de nem kel személyesnek venni, senkit sem kedvelek.

Hogy őket miért az a következő: Állandóan azt hajtogatják, hogy öngyilkosok lesznek, pedig NEM, másnap ugyanúgy bejönnek és ugyanez előröl "öngyilkos leszek" és NEM LESZ AZ, pedig az ember várná már, hogy na végre talán most tényleg megteszi, de NEM.

2:Idiótán néznek ki, ez azt hiszem érthető.

2009. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Én azért, mert azt hiszik, ők fingták a passzát szelet.

Nagyban hangoztatják, hogy ők egyediek, holott szinte minden stíluselemüket egy másik stílusból lopták. De ők azért egyediek.

Azon kívül nagy szájuk van, aztán meg csodálkoznak, ha valaki behúz nekik egyet.

A hideg ráz az ilyenektől.


17/L punk

2009. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert azt hirdetik, hogy mekkora a világfájdalmuk, pedig még semmiért nem kellett szenvedniük, Anyuci megvesz nekik mindent. Játszák a nagy szomorúságot, suli után meg mennek a plázába röhögni.
2009. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Mert sok a tévhit! elárulom h az emonak semmi köze a vagdosáshoz világfájdalomhoz ilyesmikhez, de úgyse hiszitek el mert a médiából éltek ami persze hülyeséget áraszt. És nem érzik menőnek/egyedinek magukat általánosságban az emok, csak néhány. ne általánosítsatok már! nincs egyedi emober! én se vok az, mégis emo vagyok! a másik hogy sajnáltatják magukat. Jajj omg a kis csírák igen, de emok között is vannak normálisak, de sajnos ezt felejti el mindenki. És napiszarra csak a legalja emok kerülnek fel, aki normálisabb az nem. Sorolhatnék még tévhiteket, de leszarják az antiemok mert nekik úgyis életcéljuk hogy kitaláljanak mindenféle hülyeséget, továbbadják, és amikor elmondom hogy mi is van igazából akkor meg el se hiszik mert a sok alfahím egymást bíztatja. Ja és megemlíteném h azt hiszik hogy ha idejön egy emohoz valaki, akkor szét tudja ütni meg minden mer minden emo nyüzüge ratyi. Engem pl sose tudnak megverni ha 3nál kevesebben vannak. De ez a baj hogy mindig sokan jönnek!
2009. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

15:51

Te idióta.

2009. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NA látod erről beszélt az előtted lévő hozzászóló :\
2009. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

15:51-teljesen egyet értek veled.

Nem unják még az emberek ezt a gyűlölközést?Sérti a lelküket ha meglátnak egy emót?De miért?Miért zavar az egyeseket ,hogy lóg a szemébe a haja, vagy ha még egy fiú lányosan is néz ki.Mit érdekli ezt másokat.Törődjön mindenki magával ,hogy hogy néz ki.Ha egyszer jól érzik magukat úgy,akkor miért kell gyűlölközni.Vannak ismerőseim akik utálják az emókat.Egyszer megkérdeztem hogy miért utálják őket és nem tudtak rá válaszolni.Egyszerűen azért mert a mindenféle magazinokból meg a tévéből azt hallják ,hogy Nem normálisak.Ezért!

2009. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
A tévhitek miatt! A magazinok+tévé(főleg a fókusz)+ilyen oldalak(főleg a velvet) mindenféle hülyeséget terjeszt, amik egyáltalán nem igazak. Elterjesztették hogy vágdossák magukat, melegek, világfájdalmuk van, sosem élvezik az életet, mindig csak sírnak, stb... Ez pedig természetesen SZÍN TISZTA HAZUGSÁG!
2009. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!