Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom azt kérte tölem h...

A barátom azt kérte tölem h irjak neki egy verset az érzéseimröl felé. De nagyon béna vagyok valahogy segítenétek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem öt ... mindig hiányzik... ô az egyetlen akivel letudnám èlni az èletem!!!

2014. ápr. 10. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
S.O.S... valakii
2014. ápr. 10. 12:47
 2/3 anonim válasza:

Mond meg neki, hogy ilyesmit nem lehet parancsra szülni!

Te meg ne parázd túl. Mond meg neki, hogy ilyet ne kérjen tőled és utána (amikor már enyhült rajtad a nyomás) akkor gondold végig, hogy miért szereted. Próbáld meg leírni. Aztán az eredményt, hogy megmutatod-e neki, rajtad áll.

2014. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem azt, amit leírtál (nagyon szereted őt...mindig hiányzik...ő az egyetlen akivel le tudnád élni az életed) az add oda neki:) És ha ez nem elég neki akkor bunkó egy barát! Ha nem felel meg neki ez a vallomás, ajándékozd meg ezzel: "A bicepszeden feszül a ruhaha,

ezt jó nézni muhaha!"

Drukk.

2014. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!