Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszakapom-e az árát a...

Visszakapom-e az árát a Lidl-ben vásárolt ruhának, ha nem jó a mérete?

Figyelt kérdés
Vettem egy szoknyát a Lidl-ben, de sajnos nem jó rám. Ha blokkal együtt csomagolással, cimkéstől visszaviszem, akkor visszaadják az árát? Vagy esetleg kicserélhetem másra, vagy levásárolhatom?

2014. ápr. 10. 09:34
 1/3 anonim válasza:
56%
Szerintem igen..de próbáld ki.
2014. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Penzt nem szoktak visszaadni. Kicserelheted nagyobbra vagy kisebbre elso körben ezt fogjak felajánlani. Utana a levasarlast.
2014. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MeaBea válasza:

Ha valóban teljesen épen, rendesen kibontott csomagolással viszed vissza és megvan a blokk is akkor:


1, van belőle más méretben akkor kicserélheted neked megfelelő méretre.


2, nincs belőle akkor a pénzt adják vissza, nem kell levásárolnod.


Vásárló kártyát csinálj a gépnél, valószínűleg kérni fogják. És minél hamarabb vidd vissza. (ha lehet vásárlás után otthon egyből próbálj ki mindent és ha nem jó vidd is vissza). Lidlben ilyenkor szinte automatikusan pénzt adnak vissza.

2014. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!