Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok olyan álmokat, amik...

Répási Vendel kérdése:

Írnátok olyan álmokat, amik "hatással" volt rátok? Amiket hosszú idő után is könnyen felidéztek, vagy egyszerűen valamiért érzelmi, hangulati nyomott hagyott bennetek?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik ilyen, amit még, hát úgy 2 és 5 év között álmodhattam, hogy a szüleimmel együtt jövünk hazafelé, a városunkhoz. Talán babaülésben is ültem, nem tudom, csak arra emlékszem, hogy odakint a sötét puszta volt, a város egy padlóra ejtett, és égve hagyott karácsonyfaégőként ült a távolban, és a kocsiban mindent kékes árnyalatba borított az éjszaka. A város mellett állt egy vidámpark, a az óriáskerék küllői rárajzolódtak az ablakok fényére.( a valóságban sohasem volt semmiféle vidámpark mellettünk.) A szüleim lefordulnak, mert nem tudom, erre nem emlékszem, pedig beszélgetünk az álmomban. Annyi van bennem, hogy bementünk, és én el akartam menni, rosszul éreztem magamat benn, és aggódtam. A szüleim pedig ellenkezőleg, és nem is igazán figyeltek rám. Aztán azt hiszem ők mondták, hogy valamilyen szellemek vannak itt éjfélkor, vagy pedig mi fordultunk meg, és akkor mondta, mikor csuklyás, különféle színű köpönyeges/leples alakok közelítettek(álltak velünk szemben?) És itt még volt valami, hogy bizonyítani kellett nekik valamit, vagy fizetni, hogy kiengedjenek, és nekem kellett győzködni őket(vagy csak kellett volna, mert hamarabb felébredtem?). Abban biztos vagyok, hogy nem akartak elengedni minket. és ennyi. Zavaros a maga módján, de most melyik álom nem? A hangulatát viszont szeretem fölidézni, az úgy bennem maradt.

Kíváncsi vagyok a tiétekre is, szeretek álmokról beszélgetni, olvasni.:)



2014. ápr. 12. 02:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem néhány éve volt egy olyan álmom, hogy le kellett vágni a lábamat (térdtől) és nem tudok járni. Rá néhány évre megműtötték a lábamat. Amikor felkeltem, még egy kicsit kómás voltam, de úgy elszorították a lábamat, hogy nem éreztem. Majdnem felszakítottam ezért a hegemet, mert azt hittem hogy ez megtörtént. Rettenetes érzés volt.
2014. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!