Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szoknya figyelem felkeltő,...

A szoknya figyelem felkeltő, hogy a srác, , ne tudja levenni rólam a szemét"? Mit vegyek fel hozzá (színe fekete, anyaga sztreccses)? Milyen legyen a sminkem (szemhély, száj), és a hajam?

Figyelt kérdés

Tavaszi szünetben elmegyünk bulizni az osztálytársaimmal. Ott lesz az a srác is, akinek több mint 1 éve tetszem, és ez kölcsönös, de tudjuk, hogy nem lehet köztünk semmi (osztálytárs). Magamra szeretném vonni a figyelmét -még jobban- . Már csak az kéne, hogy hogyan... ő is velünk lesz.


UI: Nem/kor. Normális válasz.

L/16



2014. ápr. 12. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

de tudjuk, hogy nem lehet köztünk semmi.

Akkor miért erőlködsz?

2014. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számítottam erre a kérdésre. Talán azért, mert kíváncsi vagyok a reakciójára, és mert tudom, hogy többet érez irántam. Erre akarok rájönni... azért több mint 1 éve tart ez az ,,állapot" , te nem akarnal a végére járni? Korod, F/L?
2014. ápr. 12. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a srác...A visszafogottabb lányokat kedveli, vagy a vagányabbakat, esetleg a kihívóbbakat..stb.?

Mindenképp úgy öltözz, hogy TE szépnek érezd magad. Lehet hogy már sokat hallottad ezt, de tényleg igaz! Én már tapasztaltam. Ha te azt érzed, hogy most sikerült nagyon szépen felöltöznöd, és te vagy a legszebb akkor okkal magabiztosabb leszel! És ez kívülről is meglátszik, hidd el! Olyan ruhát mindenesetre ne vegyél fel, amiben feszengve, nem természetesen érzed magad. Kérdezd meg a többi osztálytársadat, hogy ők mit vesznek fel. Esetleg válasszatok közösen ruhát a barátaiddal.

Azt javaslom, hogy semmiképp nem legyél közönséges (esetleg k**vás)!

Fekete sztreccs szoknyához vegyél valami színes blúzt, ami illik hozzád. Én valami csipkéset választanék. Sminkben szerintem a legjobbak a füstös szemek, és valamilyen szájfény, rúzst nem ajánlok. A hajaddal is kezdj valamit, ne hagyd, hogy csak úgy lógjon. Göndörítsd be az nagyon szexi tud lenni, de valahogy tűzd el kicsit, vagy fonj be elöl egy tincset és tűzd hátra. Bézs harisnya, és ha szereted és tudsz benne járni akkor magassarkú! Kiegészítőnek nyaklánc fülbevaló bármi ami passzol...

De így elég nehéz megmondani, nem tudjuk az alakod, formád, hajszíned, stílusodat, bőrszíned...

A lényeg, hogy ne legyen hétköznapi, mégis passzoljon hozzád!

2014. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 17/L
2014. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy megbeszélem a lányokkal. Semmiképp sem akarok k..rvás lenni. Köszönöm szépen ezeket a nagyon jó tanácsokat!!
2014. ápr. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!