Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Egri csillagok című könyvbő...

Az Egri csillagok című könyvből mik a válaszok az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Hajván milyen képeket mutatott Gergelynek és mit adott a magyarázatokért cserébe??

Nevezz meg néhány olyan ajándékot,amelyet a Szultán küldött a Királynak!!

Miért maradt el Gergely és Mekcsey párviadala??

Hogyan halt meg Gergely Édesanyja??Ki volt Papagáj, kit átkozott meg és mivel?? Negatív kommentektől légyszíves kíméljetek!! Köszönöm... (Olvastam a könyvet, de ezekre a kérdésekre nem tudom a választ!!)



2014. ápr. 13. 21:51
 1/4 anonim válasza:

Ajándék: csokoládé, növény, macska.

Gergely párbaja pont az édesanyja halála miatt maradt el. Az édesanyját megölték, belefolytották egy üstbe. Papagáj a hirnök volt, a Jumurdzsákot átkozta el azzal, hogy ne legyen utódja.

2014. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:

1: kifelejtetted az ajándékok közül, hogy a Szultán török módra megsütött disznócsülökkel látta vendégül a Királyt. Ez része volt az ajándékoknak.

Kérdező: azért cserébe majd írd meg, hogy sikerült a feladat. Ha már így odatettük magunkat :D

2014. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, első vagyok. Ezek pont azok a kérdések amikre csak az tudja a választ, aki nemrég olvasta a könyvet.
2014. ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretnétek segíteni, akkor inkább maradjatok csendben..!! Ne a rosszat mondjátok légyszíves..!! -.-
2014. ápr. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!