Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy kirándulás a sulis csoportomnak.Viszont én csak 1 emberrel beszélek a 6ból, mert nagyon zárkózott vagyok, és nem tudok mit mondani. A többieket sem nézem le, semmi bajom velük, csak egyszerűen tényleg az van hogy állok közöttük némán mert nincs mit mondanom. Ők pedig már össze vannak szokva. Ez az egyik ok ami miatt szívem szerint nem mennék.A másik meg az hogy 4000 forintomba fájna, és most eléggé nem állok jól anyagilag..és így hogy azt érzem nem is érezném jól magam nem szeretnék kidobni ennyi pénzt az ablakon. Nem véresen kötelező, bár biztos nem dícsérnének meg érte hogy ha nem megyek, de nem igazán tudom eldönteni mit csináljak. Nem szeretném hogy az legyen XY miatt nem jön mert ő sem jön.Tudom hogy nem vagyunk összenőve, de nagyon rossz amikor egy olyan társaságban vagyok egyedül ahol rohadtul nem tudok mit mondani...annyira utálom hogy ilyen vagyok.
2014. ápr. 14. 15:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj el, mert ez is egy lehetőség, hogy barátkozz. Ne legyél zárkózott, kicsit próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetésbe. A pénzen pedig ne gondolkodj annyit. Ne sajnáld rá. :)
2014. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg dönts Te magad, és ha úgy érzed, hogy nem akarsz elmenni, akkor ne menj, ha el akarsz menni, akkor menj. A pénzt más jó dolgokra is költhetnéd.
2014. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!