Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy csaj meg akar verni (? )

Egy csaj meg akar verni (? )

Figyelt kérdés

Valahogy a csaj már kispécizett magának év eleje óta..ő most 10-es és meg 9..de én nem akarok verekdni meg semmi.de nem tudom hg hg lehetne vele beszélni.. mert állandoan oda jön és ott ugat.. ha nem csinálsz semmit is belédköt...:S és hát ugye nekem is elég nagy szám van de azért neki nem magyaráztam vissza..nem tudom miért..de valahogy azért tartok tölle.. mondjuk azért van olyan aki engem bevéd meg minden ..de hát ezek a valakik nem mindig lesznek ott.. szal lécc segítsetek hogy hogy lehetne ezt épp ésszel megoldani..:S


kösss(K)


2009. dec. 21. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélj vele! tudd meg h tulajdonképpen mi baja van veled.. és próbáld megmagyarázni neki h az intelligens emberek nem verekednek hátha ez hat rá
2009. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
üssed agyon a kis libát!!!!!
2009. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ütném én hidd el...xD de hát aki ne verekdős fajta.:S meg igazábol még soha nem is verekedtem...:S meg sztem nem én meg annyit..:S de msot nem?:S
2009. dec. 21. 16:23
 4/8 A kérdező kommentje:
nem ér**
2009. dec. 21. 16:25
 5/8 A kérdező kommentje:
meg azért nincs kedvem beszélni vele..mert már unom ezt beszéljük meg dolgot mikor én hozzá se szóltam:| és ez az egy idegesít.. hogy én nem csinálok semmit aztán mégis nekem kell magyarázni..:S
2009. dec. 21. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk is van egy pont ugyanilyen csaj mindig ezt csinálja mindenkivel.egyszer nekem is nekem támadt 12-es vok de visszapofázta, és mondtam neki h rosszul is járhat azóta rám se néz.merj visszaszólni neki.ha üt kapd el a kezét vagy üss vissza.ne lássa rajtad h félsz tőle mert akkor mégjobban fogja csinálni
2009. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idd le magad aztán hajrá...nem fog fájni^^
2010. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D majd rendezek valamit:D


de azért még irjatok..:D

2010. jan. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!