Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkeznétek az én helyemben...

Jelentkeznétek az én helyemben az X-Factorba?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy szerintem nekem jó hangom van. Mikor nincs itthon senki akkor tök hangosan, kieresztve a hangomat éneklek. És néha saját magamon is meglepődök hogy én ilyet is tudok??? De viszont mások előtt nem merek. Nm tudom hogy miért.... Meg ha igen is akkor nem ugyanolyan mint amikor magam énekelnék. Nem merem kiereszteni a hangomat hanem csak nyöszörgök és azt mondják hogy inkább fejezzem be. x) Szerintetek?
2009. dec. 21. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
előbb kérdezz meg barátokat,családtagokat mielőtt egy ország előtt leégeted magad.attól h.te jónak érzed magad,nem biztos h.az is vagy.
2009. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ok


tudom hogy lesz. feléneklem és youtubre felrakom, persze arc nélkül : én majd várom a kommenteket

2009. dec. 21. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
aztán linket kérünk ám! :)
2009. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A youtube videót jó ötletnek tartom. Amíg nem kaptál egy kis külső véleményt, nehéz ítéletet mondani, néha nekem is úgy tűnik zuhany alatt, hogy de jó hangom van, persze marhára nem igaz. :)

Linket kérünk és szívesen meghallgatjuk.

2009. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem annyival "jobb" (ha ez annak számít), hogy sokszor éneklek közönség előtt mivel tagja vagyok egy kórusnak, és szólóznom is kell néha, mindenkitől csak dícséretet kaptam. :)

De ha megpróbálod, biztosan sikerülhetne, csak küzdj a lámpaláz ellen!!!!!!!!!!! :)

Én is szívesen jelentkeznék, a karvezetőm szerint még a suli történetében nem volt olyan lány, akinek ennyire jó hallása legyen, de nem bízok magamban, tényleg......:S

Bocsika, ha ezek a sorok önteltnek hangzottak!!!!

Várom a linket, és akkor több "tanáccsal" szolgálhatunk! ;)

Ja és én az angol x factorra jelentkeznék, csak az nem tudom hogyan működik...Valaki esetleg??

Az angol nyelvtudásommal nincs baj, a kiejtésem szuper.:)

2009. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!