Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kik számítanak...

Szerintetek kik számítanak gengsztereknek, és kamu gengsztereknek?

Figyelt kérdés

Jó Napot!

Azzal a kérdéssel járulnék elétek hogy ebben a világban ki az az "ember" aki gengszter(hogy mondjam) jelzőt magára mondhatja, és jogosan.

Az aki börtönben ült?Volt már dolga "öröm" lányokkal, drog diller, vagy aki ölt már embert?

Tudjátok, sokszor hallottam már, meg találkoztam olyan ember típussal aki nagy "gengszternek" vallotta magát, és e közben olyan piti ügyei voltak:Gyors hajtás,parkolási cetlik,nyugdíjasokba kötött bele, meg hasonló.

Vegyünk egy példát, ülök a busz megállóba azt egy gyerek minden második emberbe konkrétan bele köt a haverjával!Bezzeg az ilyenek nem nagyon akarnak meg közelíteni,lehet hogy azért mert olyan a természetem, vagy azért mert legtöbb végtagom nagyobb az övéknél!?Nem tudom, ha ilyen emberekre rá szól egy nálánál 20x nagyobb ember hogy:"Hé!" Húzzák a nyúl cipőt.Vagy ők nagyba mondják hogy jaj FUCK THE POLICE, azt amikor egy járőröző rendőr véletlen be kapcsolja a szirénát elfutnak...

Az ilyet tartom én nevetségesnek!

Persze halottam olyan emberről is aki nem feltétlen akarta ezt a jelzőt, de ő már konkrétan annak mondható, akinek már túl sok választása nincs így rabolnia kell , díllerkedni-e verekednie, ölnie.

Egy kicsit furán fogalmaztam meg gondolatom.

Na szóval ti kit tartatok gengszternek és kamu' gengszternek.



2014. ápr. 15. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

ezek gengszterek :

https://www.youtube.com/watch?v=oOgdcM0WnIc


ez megy egy büdös nagy műmájer kamu gengszter:

https://www.youtube.com/watch?v=u_ZfEt0hXTA

2014. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ekkora nagy mű májrekedést rég láttam, XD Jézus atya gatya

Az ilyeneknek mikor ér be a feje lágya?

2014. máj. 4. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Kár is vele foglalkozni. A Suzuki SX4-el gizdázó gengszter... Furcsa világ van.
2014. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen,...... ez nonszensz

Nem értem, én úgy voltam az egésszel, hogy leszarom,élje saját álom világát csak a közelembe ne jöjjön.de: EZEK MI A JÓ ÉDES K*** ISTEN F**** VERIK? Fullos kocsikra/csajokra?Nem értem.

2014. máj. 5. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem fullos autók amúgy. :D Van ott jó pár 15-20 éves rommá tningolt szemét. :D
2014. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Le is fosom,érted.....

Csak azt mond/mondjátok meg mire verik?

2014. máj. 5. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azokat akik meghúzzák magukat és közbe mindenféle illegális dologgal foglalkoznak, és persze az emberölés, zsarolás, fegyverek stb sem áll messze tőlük. Mint a La Cosa Nostra, meg emberkereskedők stb. Az ilyenek akik avval keménykednek, hogy gengszterek meg, hogy ültek egy kicsit, mert megvertek valakit meg raboltak, hát ezek a habi gengszterek...
2014. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miközben a válaszokat olvasom, az a hír jutott a fülembe ,hogy az említett gengsztert elvert egy C-típusú állampolgár.

Az egész balhé úgy kezdődött ,hogy busta mindenféle hülye meg animált képeket rakott VV béciről a facebook oldalára,az után Béci le fülelte hogy ,melyik fellépésén tudja majd le rendezni vele az incidenst,ami az elején elég könnyen ment.Miután a fellépése után Béci oda állt Busta elé azzal a hangos és egyben részleg jogos mondattal hogy:"Rendezzük le!" Erre busta nem szolt semmit és a menedzsere próbálta csitítani Bécit.Béci várt a megfelelő alkalomra amikor el szakad busta a biztonságos övezetből és elkente a száját.

Ez már szánalom,egész rappei arról szolnak hogy ő mekkora király......na én itt vele lezártam.....

Na, azok a tényleges gengszterek akik meg tudják húzni magukat ,nem kötnek bele minden egyes emberbe,nem járnak feltűnő öltözékekbe, de több ügyet tudnak elintézni a rendőrség háta mögött is.

2014. máj. 10. 16:29
 9/9 anonim válasza:

A drogdílerek gengszterek.


Ez meg egy büdös nagy műmájer kamu gengszter (ahogy azt az első mondaná):

https://www.youtube.com/watch?v=dNufXzEc6LU&ab_channel=mrbusta

2023. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!