Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezüst ékszerre van cseregarancia?

Ezüst ékszerre van cseregarancia?

Figyelt kérdés
750Ft volt egy darab köves fülbevaló, pénztárcában volt, ma, mikor kivettem, el volt törve. (még 24 órán belül vagyok)
2014. ápr. 16. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiféle törésre nincs garancia.
2014. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vagy tisztában a garancia fogalmával, ugye, kérdező?


A garancia a rendeltetésszerű használat közben bekövetkezett sérülésekre, meghibásodásokra vonatkozik.


A fülbevalót nem véletlenül nem hívják pénztárcábavalónak. Tudniillik nem oda való, ott hordása nem minősül rendeltetésszerű használatnak.


Az ebből eredő törésre pedig így aztán nem is vonatkozik a garancia.

2014. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon megijesztettek az előző válaszok, de csak bepróbálkoztam.

Kicserélték.

2014. ápr. 22. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

És tudod miért?


Nem a garancia miatt. Ők bebukták az árát ennek a fülbevalónak, viszont nyertek egy elégedett vevőt.


Korrekt, mondhatni európai felfogás - azonban vajmi kevés köze van a garanciához...

2014. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!