Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Ez hosszú lessz) Szerintetek...

(Ez hosszú lessz) Szerintetek ez a barátság helyrehozható?

Figyelt kérdés
Először is a legjobb barátnőm volt...az iskolával előadtunk egy szindarabot mind a ketten szerettük volna a főszerepet és ő kapta meg...viszont az előadáss előtt két nappal a rendező bejelentette hogy én alkalmassabb vagyok a szerepre..vagyos arra hogy én énekejlek helyette de engem nem láthatnak..szóval buljak el ő meg tátogjon!Szoval ezért nagyon összevesztem a rendezővel a ki egyben az énekkart és aszinjátszószakkört is tartja...én meg arra kértem a legjobb barátnőmet,hogy lépjen ki,ő meg megharagudott rámm...azt mondta ezt nem kérhetem tőle mert ő ezt szereti csinálni...én beismertem hogy hibáztam de ő képtelen megbocsátani..pedig én sokkal nagyobb dolgokat is megbocsátottam is már neki!És ezek után beis szólógattam neki hogy tanuljon meg énekelni...szeretném rendbehozni A DOLGOKAT!szerintetek hogyan lehetne helyrehozni...?
2014. ápr. 16. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs mit helyrehozni azon h egy s...ggfej vagy....


amugy meg hasonlo tortenet van a Heartstring c. koreai dramaban. Nincs jobb dolgod?

2014. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

semmit nem tudsz rolam...

Az üzenet szövege: először is a Mulánt adtuk elő...és igen télleg s..fej voltam hogy ezt kértem tőle bevallom..de mi eggyütt terveztük el a jövönket a tovább tanulásunkat...és nem hiszem hogy egy ilyen kis dolog miatt bekellett volna sértődnie szépen is megbeszélhettük volna nem egyből ordibálnia...mert én szépen beszéltem vele ő egyből elkezdett ordibálni..nem is hagyta hogy utána mondjak valamit...csAK LELÉPETT ÉS MINDEN HAZUGSÁGOT TERJESZTETT A HÁTAM MÖGÖTT NEM HISZEM HOGY ÉN LENNÉK A SE..FEJ AZON KIVÜL HOGY ERRE KÉRTEM!!!!!!TUDOD MI T NEMIS AKAROM HELYREHOZNI!!!!!MOST AHOGY BELEGONDOLOK MEGIS AKART ÜTNI AMIKOR ORDIBÁLT....TALÁN TÖBB MINDENT LEKELLETT VOLNA ÍRNOM...

2014. ápr. 17. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!